O nás

Firma Tank Tech, spol. s r.o. vznikla v roce 1994 a již od svého vzniku se realizuje dodávky pro petrochemický, chemický, potravinářský a farmaceutický průmysl. Hlavním předmětem činnosti jsou dodávky komponentů pro technologie od zahraničních výrobců, kterých je firma Tank Tech, spol. s r.o.  distributorem, včetně konzultací, poradenství záručního servisu k distribuovaným komponentům.
Jedná se zejména o speciální komponenty pro tankování a bezpečné připojení při čerpání nebezpečných a těkavých kapalných látek, jako jsou hadice, fitinky, spojky apod.

Dále dodáváme čerpací technologie na bázi ponorných čerpadel do prostředí s nebezpečím výbuchu.
Dalšími významnými komponenty jsou kompletní technologické šachty včetně poklopů a sklopné schůdky pro výdejní terminály železničních cisteren a autocisteren.
V současné době se společnost Tank Tech, spol. s r.o. stala součástí holdingu VAE Controls Group, a.s. se sídlem v Ostravě  působící celosvětově v oboru dodávek technologií a řídících systémů pro petrochemický průmysl.
Komponenty distribuované prostřednictvím společnosti Tank Tech, spol. s r.o. jsou velmi často instalovány u koncových zákazníků, kterými jsou zejména: ČEPRO, a.s., MOL Česká republika, s.r.o., Shell Czech Republic a.s., UNIPETROL RPA, s.r.o., OMV česká republika, s.r.o., Letiště Praha, a.s. a další.

Distribuované produkty:

ELAFLEX – průmyslové hadice, fitinky, spojky, výdejní pistole, kompenzátory…

FOLDING STAIRS – sklopné schůdky pro terminály železničních cisteren a autocisteren

FIBRELITE – GRP kompozitní (pojezdové) poklopy a šachty včetně příslušenství

OPW –  komponenty pro petrochemii a environmentální ekologii

FE Petro – ponorná čerpadla

KPS – systém plastových potrubí pro čerpací stanice a chemický průmysl